МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

  20 листопада практичним психологом Богдан О.М. та класним керівником 5 класу Євчук Н.В. було проведено годину спілкування "Толерантність починається з мене!" Дане заняття присвячене Міжнародному Дню толерантності. Метою заходу було сформувати в учнів толерантне ставлення один до одного; сприяти розвитку таких якостей особистості як взаєморозуміння, взаємоповага, щирість, ввічливість, емпатійність; допомогти зрозуміти учням наскільки толерантність є важливою у сучасному світі.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

13 листопада учні 5-9 класів відвідали  урок "Безпека - понад усе!" Учням було продемонстровано відеофільми "Як діяти у надзвичайній ситуації?","Заходи безпеки при пожежі","Порядок евакуації людей із будівлі під час пожежі", "Виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів","Поведінка на воді". Практичний психолог Богдан О.М. та вчитель основ здоров'я Євчук Н.В. надали учням практичні поради "Як не розгубитися у надзвичайній ситуації".

ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

21.11.2019 р. педагоги нашої школи у складі заступника директора з виховної роботи Головатої Т. В., вчителя англійської мови Квицінь А.О., практичного психолога Богдан О.М. були учасниками lV щорічної обласної науково-практичної конференції "Шкільна освіта Хмельниччини:психолого - педагогічний супровід модернізаційних процесів". До наукового збірника практичним психологом Богдан О.М. було написано статтю "Психолого - педагогічний супровід навчання та виховання дітей з ООП в умовах інклюзії", Квицінь А.О. підготувала статтю " Формальна та неформальна освіта педагога"